Wyjątkowe grzejniki dekoracyjne do domu

Wyjątkowe grzejniki dekoracyjne do domu

Pokoje w domach i mieszkaniach powinny zostać odpowiednio przygotowane pod kątem designu od początku do końca. Bardzo często akcesoria mające funkcję stricte użytkową nie wpisują się w wygląd pomieszczenia, przez co nie wygląda ono tak zjawiskowo, jak powinno. Grzejniki Maarmo łączą odpowiednią funkcjonalność z niezwykłym designem.

Spis treści:

  1. Grzejniki dekoracyjne – z jakich materiałów powstają?
  2. Grzejnik dekoracyjny pionowy – nowe rozwiązanie
  3. Grzejniki dekoracyjne – w trosce o środowisko
  4. Grzejniki dekoracyjne do salonu w różnych kolorach

Grzejniki dekoracyjne – z jakich materiałów powstają?

Jak sama nazwa wskazuje, grzejniki dekoracyjne na pierwszym miejscu stawiają design doskonale pasujący niemal do każdego wnętrza. Doskonale do tego nadaje się wykorzystanie pyłu marmurowego do jego wytworzenia. Wytwarzany jest jako odpad standardowego cięcia marmuru. Jeżeli dodamy do tego możliwość recyklingu tego materiału to możemy stwierdzić, że grzejniki dekoracyjne Maarmo produkowane są w jak najbardziej ekologiczny sposób.

Grzejnik dekoracyjny pionowy – nowe rozwiązanie

Pierwsze ustawienie grzejników i kaloryferów jakie przychodzi nam na myśl to orientacja pozioma. Grzejnik dekoracyjny pionowy daje nam nowe możliwości, jeżeli chodzi o cały projekt pomieszczenia. Stylizacja naturalnych płaskorzeźb z cała pewnością znakomicie wkomponują się do każdego pokoju. Oprócz samych wrażeń wizualnych, warto również zwrócić uwagę na bardzo dużą moc grzewczą. Utrzymuje się ona bardzo długo, ponieważ zatapiane elementy grzewcze w marmurze działają analogicznie do pieców kaflowych.

Grzejniki dekoracyjne dla Twojego domu – sprawdź!

Grzejniki dekoracyjne – w trosce o środowisko

Trend produktów ekologicznych od procesu produkcji, przez użytkowanie aż po zakończenie jego cyklu nie jest nam obcy. Pył marmurowy oraz możliwość recyklingu to tylko wirzchołek góry lodowej. Grzejniki dekoracyjne Maarmo dostosowane są do każdego typu ogrzewania. Można dostarczać do nich energię elektryczną, ale także można wykorzystywać do tego klasycznie wodę lub rozwiązanie hybrydowe (zasilanie wodne i elektryczne jednocześnie). Dzięki takiemu rozwiązaniu grzejniki dekoracyjne mogą kooperować z odnawialnymi źródłami energii.

Grzejniki dekoracyjne do salonu w różnych kolorach

Przy okazji projektowania domów i mieszkań, najlepiej wkomponować grzejniki dekoracyjne do salonu, ale będą one pasować także w innych pomieszczeniach. Jest to możliwe dzięki bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, ponieważ grzejniki Maarmo są dostępne we wszystkich kolorach palety RAL. Warto również wspomnieć o ich przystosowaniu dla alergików. Działają one zupełnie inaczej niż tradycyjne grzejniki konwekcyjne, ponieważ nie unoszą pyłków oraz kurzu.