Curve
  • Karta Produktu

Grzejnik Maarmo Curve

Ręcznie robione we włoskiej manufakturze dekoracyjne grzejniki MAARMO cieszą oko pięknym wykończeniem w pięciu dostępnych modelach. Kaloryfery występują w kolorach palety RAL, dzięki czemu można je dopasować do każdego pomieszczenia.


Zaokrąglona forma grzejników Maarmo Curve

Kaloryfery MAARMO Curve nawiązują swoim wyglądem do standardowych, klasycznych korpusów grzewczych. Efekt ten uzyskany jest dzięki stylowo zaokrąglonym rogom. Jednocześnie grzejniki prezentują nowoczesny, rustykalny styl. Oprócz stylowego wyglądu, grzejniki MAARMO Curve zapewniają również pełną funkcjonalność i dużą moc grzewczą.

Podchodzimy do produkcji w sposób ekologiczny i wykorzystujemy tylko naturalne materiały. Jest to przede wszystkim wysokiej klasy marmur, a właściwie pył jako odpad po cięciu bloków z marmuru. Cały proces produkcji przeprowadzany jest w niskich temperaturach. Natomiast zużyte grzejniki nadają się do pełnego recyklingu.


Kaloryfery Maarmo jak piec kaflowy

Opatentowana technologia zatapiania w marmurze elementów grzewczych pozwala na szybką kumulację energii cieplnej oraz jej powolne uwalnianie do otoczenia (tak, jak dzieje się w piecach kaflowych). Jest to typowe dla nagrzanych kamieni takich jak marmur. Promieniowanie cieplne ma ponadto tę przewagę nad ogrzewaniem konwekcyjnym, że nie powoduje ruchów powietrza i nie podrywa alergenów oraz kurzu. Dzięki temu nasze kaloryfery są w pełni przyjazne alergikom.

Istnieją trzy sposoby na doprowadzenie ciepła do grzejników MAARMO. Za pomocą energii elektrycznej, gorącej wody oraz w systemie hybrydowym. Takie rozwiązanie wspomaga stosowanie odnawialnych źródeł energii. Ponadto grzejniki MAARMO współpracują z systemami inteligentnego domu.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Czas realizacji zamówienia to 4-6 tygodni.


Wymiary, moc, waga:

40×160 – 1000 W – 41 kg
60×110 – 800 W – 35 kg


Sposób zasilania:


Kolorystyka:


  • Karta Produktu

ZOBACZ WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY