Ginko
  • Karta Produktu

Grzejnik Maarmo Ginko

Piękny, dekoracyjny grzejnik MAARMO Ginko, wykonywany jest we Włoszech. Jest to rękodzieło, z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Dzięki temu kaloryfery są przyjazne alergikom.

Grzejniki MAARMO Ginko dostępne są w każdym kolorze z palety RAL. Ręczne, stylowe wykończenie stanowi ozdobę każdego pomieszczenia. Szczególnie w modelu Ginko, w którym grzejniki zdobione są piękną rzeźbą drzewa miłorzębu.


Smukłe grzejniki Maarmo Ginko

Smukła forma grzejników doskonale nadaje się do przedstawienia rzeźbionego drzewa miłorzębu. Zastosowanie pionowego położenia pozwoli zamontować grzejniki MAARMO Ginko nie tylko w dużych pomieszczeniach i salonach, ale również w niewielkich łazienkach.

Kaloryfery MAARMO wykonane są w 98% z pyłu marmurowego. Jest to surowiec ekologiczny, który ponadto poddaje się pełnemu recyklingowi. Wykorzystanie marmuru zapewnia doskonały efekt wizualny. Jest to również rozwiązanie w pełni funkcjonalne, zapewniające dużą moc grzewczą.


Grzejniki Maarmo a energia odnawialna

Istnieje możliwość zasilania kaloryferów MAARMO na trzy sposoby: energią elektryczną, ciepłą wodą oraz łącząc obie te metody w systemie hybrydowym. Rozwiązanie to wspiera także energię odnawialną, szczególnie panele fotowoltaiczne oraz pompy ciepła.

Zastosowanie opatentowanej metody zatapiania elementów grzewczych w marmurze powoduje, że kamień szybko kumuluje w sobie dostarczone ciepło, a potem, niczym piec kaflowy, powoli wypromieniowuje energię cieplną do otoczenia. W odróżnieniu od systemu konwekcyjnego nie powoduje to ruchów powietrza i nie podrywa kurzu ani alergenów.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Czas realizacji zamówienia to 4-6 tygodni.


Wymiary, moc, waga:

30×180 – 480-500 W – 34-36 kg
30×110 – 350 W – 19-22 kg


Sposób zasilania:


Kolorystyka:


  • Karta Produktu

ZOBACZ WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY