Grzejniki pokojowe - funkcjonalność i design w jednym

Grzejniki pokojowe – funkcjonalność i design w jednym

W naszym klimacie grzejniki są niezbędnym elementem każdego wnętrza. Szczególnie doceniamy je na jesieni i zimą, gdy podnoszą temperaturę w domach i pozwalają ogrzać się w mroźne dni. Na rynku pojawia się wiele modeli, które w niczym nie przypominają szarych, żeliwnych konstrukcji, które pamiętasz z przeszłości. Jak wybrać grzejniki pokojowe, które będą wydajne, a jednocześnie będą cieszyły oko?

Spis treści:

  1. Zalety nowoczesnych grzejników
  2. Funkcjonalność i efektowny design
  3. Grzejnik pokojowy dekoracyjny w centrum uwagi

Zalety nowoczesnych grzejników

Współczesne grzejniki pokojowe znacznie różnią się od tych sprzed 20 lat. Są bardziej funkcjonalne, a przede wszystkim nie trzeba ich chować, bo swoim wyglądem pasują do nowoczesnych wnętrz, a nawet stanowią ich ozdobę. Ale najważniejsze jest to, w jaki sposób działają. Te produkowane przez MAARMO są przyjazne dla środowiska, bo wykonane z materiałów, które można poddać recyklingowi. Współpracują też z systemami odnawialnych źródeł energii – fotowoltaiką czy pompami ciepła.

Grzejniki te mogą działać zasilane wodą, prądem lub działać hybrydowo (jako grzejnik wodno-elektryczny), więc nie musisz się martwić przerabianiem instalacji w całym domu. Są kompatybilne z systemami inteligentnych domów, co oznacza, że podłączone do systemu, będą umożliwiały zdalne zarządzanie ciepłem w pomieszczeniach.

Funkcjonalność i efektowny design

Urządzenia takie jak grzejniki pokojowe pionowe od MAARMO są bezpieczne nawet dla osób wrażliwych i skłonnych do alergii. Nie wprawiają powietrza w ruch, więc nie powodują nadmiernego unoszenia się pyłków w powietrzu. Wykonane są z naturalnych, bezpiecznych surowców, dlatego można je montować w pokojach dziecięcych i sypialniach bez obaw.

Nie można pominąć faktu, że grzejniki te zaprojektowane są w sposób umożliwiający ich montaż na niemal każdej ścianie. Nie muszą znajdować się pod parapetem ani w pobliżu okna. Wybierz dowolną ścianę, a unikalny design sprawi, że grzejnik stanie się ozdobą Twojego domu.

Szukasz nowoczesnego grzejnika pokojowego? Sprawdź naszą ofertę!

Grzejnik pokojowy dekoracyjny w centrum uwagi

Dlaczego warto wybrać grzejnik pokojowy dekoracyjny? Jedną z jego zalet jest niezwykła wydajność. Akumuluje ciepło w marmurowej strukturze i powoli uwalnia je do otoczenia, dzięki czemu zużywa mniej energii. Ale grzejniki MAARMO są wyjątkowe również poprzez swój wygląd. Przypominają kamienne płaskorzeźby, które wspaniale prezentują się w klasycznych jak i w nowoczesnych wnętrzach.

Grzejnik pokojowy dekoracyjny, zawieszony w pionie lub poziomie na pustej ścianie, przypominać będzie dzieło sztuki i będzie zwracał uwagę gości. Możesz zdecydować się na odważny kolor, albo postawić na bardziej naturalny styl. Grzejnik będzie stanowił funkcjonalną ozdobę każdego pomieszczenia.