Nietypowe grzejniki dekoracyjne

Nietypowe grzejniki dekoracyjne

Grzejniki dekoracyjne MAARMO są coraz chętniej wybieranymi modelami na rynku. Fakt ten wcale nie dziwi, gdyż są niezwykle funkcjonalne, energooszczędne, a także wyróżniają się ciekawym designem.

Nietypowe grzejniki dekoracyjne nadają charakter wnętrzom

W dzisiejszych czasach ludzie bardzo cenią sobie indywidualizm. Często chcą być wyjątkowi, mieć coś wyjątkowego, według własnego pomysłu. Nietypowe grzejniki dekoracyjne MAARMO pozwalają na stworzenie własnej przestrzeni, innej od pozostałych, zgodną z  własną koncepcją. Możliwość wyboru kształtu, koloru i faktury grzejnika to coś, co przyciąga naszych klientów. Gładkość, łupek, tkanina, a także motyw roślinny…  Nietypowe grzejniki dekoracyjne MAARMO to paleta możliwości na stworzenie indywidualnej przestrzeni.

A Ty, jaki masz pomysł na swoją przestrzeń? Który rodzaj grzejnika jest Ci najbliższy? Sprawdź nasze propozycje nowoczesnych grzejników!

Nietypowe grzejniki w typowym domu

Słysząc hasło „nietypowe grzejniki” niektórzy mogą sobie pomyśleć „to nie dla mnie”, „mój dom jest taki zwykły”, „nie lubię ekstrawagancji”.

Nietypowy nie oznacza od razu ekstrawaganckiego. Czasem oznacza to po prostu coś innego, rzadziej spotykanego. Nietypowe grzejniki MAARMO to również modele proste, wpasowujące się dyskretnie w otoczenie, jednakże poprzez zastosowanie materiału bądź kształtu innego niż typowy, tworzą nową, ciekawą przestrzeń, której klimat zachęca do spędzania w niej czasu. Jeżeli cenisz sobie prostotę, może Cię zainteresować model Perfetto lub Curve. Gładkie linie w połączeniu z wybranym kolorem doskonale dopełnią każdy wystrój.

Nietypowe wymiary grzejników, które dopasujesz wszędzie

Twoje mieszkanie ma nietypowy układ? Wszyscy Ci mówią, że będzie problem z zamontowaniem grzejnika? MAARMO oferuje nietypowe wymiary grzejników, które da się dopasować niemal do każdej przestrzeni.

Urządzając pomieszczenia, nie należy „zastawiać” przestrzeni wyposażeniem, takim, jakie było dostępne w pierwszym napotkanym sklepie, lecz należy włożyć wysiłek w to, aby znaleźć elementy idealnie pasujące do danej przestrzeni. Nietypowe wymiary grzejników MAARMO umożliwiają dopasowanie do pomieszczeń, nawet tych nietypowych.

Nietypowy grzejnik – dzieło sztuki

Czasami w pomieszczeniu nie potrzeba dekoracji. Nawet wtedy, gdy chce się mu nadać artystyczny charakter. Czasem wystarczy po prostu nietypowy grzejnik. Ściana udekorowana pięknym „dodatkiem” (który emituje ciepło!) stanowi część nowej przestrzeni, która jest kompletna sama w sobie. Bez bibelotów i innych „wypełniaczy”. Nietypowy grzejnik MAARMO jest dziełem sztuki. Rzadko spotykana struktura materiału oraz wybrany indywidualnie kolor sprawiają, że swoim wyglądem zupełnie nie przypomina grzejnika. Z powodzeniem może natomiast zastępować obraz lub rzeźbę. Wypełnia wnętrze ubogacając je, dodając stylu i tworząc klimat sprzyjający do spotkań i rozmów.