Grzejniki kamienne, które nadadzą twojemu pomieszczeniu charakteru

Grzejniki kamienne, które nadadzą twojemu pomieszczeniu charakteru

Powszechnie wiadomo, że wystrój wnętrza ma ogromne znaczenie. Pomieszczenia mogą stanowić miejsce pracy, bądź też przestrzeń życiową, miejsce odpoczynku a także zabawy. To, w jaki sposób urządzone jest wnętrze wpływa na chęć lub niechęć przebywania z nim. Każdy człowiek lubi miejsca, w których czuje się dobrze, unika zaś tych, które swoim wystrojem drażnią, rozpraszają lub są „nijakie”, bez wyrazu.

Grzejnik kamienny – natura w Twoim domu

Świadomość społeczeństwa rośnie z roku na rok. Coraz większą wagę przykłada się do ekologii. Już małe dzieci znają pojęcia takie jak ekologia i recykling. Ekologiczne działania prowadzone są w różnych przestrzeniach życia – również podczas produkcji ciepła. 

Grzejnik kamienny MAARMO to ekologiczny produkt powstały z recyklingu – na bazie pyłu marmurowego. Dodatkowo, wytwarzany jest w niskich temperaturach, co ma ogromne znaczenie dla „zdrowia” naszej planety! Na tym się nie kończy, bowiem zużyty grzejnik kamienny MAARMO również może zostać ponownie przetworzony! Jeżeli możemy zrobić coś dobrego dla naszej planety, to po prostu to robimy!

Grzejniki kamienne – nadaj charakteru pomieszczeniom

Grzejniki są stałym elementem większości pomieszczeń. Zwykle pełnią one jedynie funkcję grzewczą, niestety niejednokrotnie szpecąc wystrój pomieszczenia. Nowoczesne grzejniki MAARMO oprócz funkcji cieplnej pełnią również funkcję dekoracyjną. Umożliwiają stworzenie własnego niepowtarzalnego wystroju wnętrz. Nadają pomieszczeniom charakteru, ożywiając je bądź też subtelnie podkreślając wystrój. Mogą stanowić główną dekorację i przykuwać uwagę, bądź z artystycznym wdziękiem wtopić się, tworząc spójną całość. Ogrzewanie za pomocą promieniowania działa podobnie jak słońce, przenosząc ciepło równomiernie na wszystkie przedmioty, a także użytkowników pomieszczenia. Grzejniki kamienne MAARMO zapewniają zatem swoisty mikroklimat i gwarantują przyjemne uczucie domowego ciepła. 

Grzejnik kamienny elektryczny – nowoczesna technologia w pięknej odsłonie

Szukasz źródła ciepła do swojego domu, ale masz dosyć klasycznych grzejników? Lubisz korzystać z nowoczesnych produktów?
Firma MAARMO przygotowała kilka rodzajów zasilania grzejników. Grzejnik kamienny elektryczny wystarczy podłączyć do gniazdka. Wersja na wodę podłączona jest do instalacji przy pomocy dwóch kolektorów, natomiast wersja hybrydowa jest połączeniem obu tych rozwiązań. To Ty wybierasz, która opcja odpowiada Ci najbardziej.
Grzejniki MAARMO wyposażone są w termostaty magnetyczne z funkcją wifi, umożliwiające kontrolę temperatury. Są one sterowane za pomocą smartfona lub tabletu. Programowanie jest zatem możliwe nawet na odległość.