Grzejniki elektryczne w zgodzie ze środowiskiem

Grzejniki elektryczne w zgodzie ze środowiskiem

Grzejniki elektryczne – ekologiczny cykl życia produktów

Głównym powodem dla którego grzejniki elektryczne przyciągają tak duże zainteresowanie potencjalnych klientów jest bez wątpienia troska o środowisko naturalne. Doskonale rozumiemy te potrzeby, dlatego nasze grzejniki są przystosowane nie tylko do hybrydowego zasilania, ale przede wszystkim mogą być całkowicie kompatybilne z alternatywnymi źródłami energii. Po bardziej dokładnym zapoznaniu się z tematem można stwierdzić, że to nie tylko użytkowanie, ale również powstawanie i to, co się dzieje po użytkowaniu jest niezwykle istotne. Grzejniki elektryczne MAARMO powstają z pyłu marmurowego, czyli de facto odpadu z cięcia marmuru. Mogą one zostać również poddane recyklingowi w 100%.

Spis treści:

  1. Do jakich pomieszczeń będzie pasować grzejnik elektryczny ścienny?
  2. Grzejniki elektryczne – energooszczędne rozwiązanie
  3. Grzejniki elektryczne – dekoracyjne upiększenie każdego wnętrza

Do jakich pomieszczeń będzie pasować grzejnik elektryczny ścienny?

Rewolucyjne rozwiązanie użyte przy jego tworzeniu sprawia, że nasz grzejnik elektryczny ścienny możesz umieścić zarówno w pionie, jak i w poziomie. Z tego powodu możliwości przy projekcie pokoju zdecydowanie się zwiększają. Jeżeli dodamy do tego fakt, że grzejnik elektryczny ścienny posiada oryginalny design nadający wyjątkowy wygląd kaloryferom, to otrzymamy znakomity wybór do niemal każdego pomieszczenia. Doskonale będą one pasować zarówno do salonu i pokoju młodzieżowego, jak również do kuchni i łazienki.

Grzejniki elektryczne – energooszczędne rozwiązanie

Co jeszcze charakteryzuje nasze grzejniki elektryczne? Energooszczędne właściwości, dzięki którym kumulacja energii cieplnej oraz jej dystrybucja do otoczenia są na znacznie wyższym poziomie, niż przy użyciu tradycyjnych, konwekcyjnych rozwiązań. Wszystko to dzięki opatentowanej technologii zatopienia w marmurze elementów grzewczych. Dzięki nim ciepło emitowane jest stosunkowo długo przy mniejszym zużyciu energii, analogicznie jak w przypadku pieca kaflowego.

Znajdź elektryczny grzejnik dla siebie! 

Grzejniki elektryczne – dekoracyjne upiększenie każdego wnętrza

Grzejniki elektryczne dekoracyjne oferowane przez naszą firmę dostępne są w pięciu unikalnych wariantach. Wszystkie działają na bardzo podobnej zasadzie oraz są przyjazne alergikom. Kwestią indywidualną jest dobór odpowiedniego modelu oraz kolorystyki do danego wnętrza. Znalezienie idealnego rozwiązania nie powinno stanowić problemu, ponieważ do wyboru mamy wszystkie 215 unikalnych barw dostępnych w palecie RAL. Nasze grzejniki nie tylko doskonale spełniają swoje funkcje użytkowe, ale również znakomicie wpiszą się w każde wnętrze pod kątem wizualnym.