Grzejniki pionowe - włoski design połączony z jakością

Grzejniki pionowe – włoski design połączony z jakością

Znaczna większość produktów mających cechy przede wszystkim funkcjonalne nie posiada odpowiedniego wyglądu. Grzejniki MAARMO z całą pewnością nie wpisują się w ten schemat. Ich wyjątkowy design w połączeniu z wykorzystaniem odpowiednich materiałów oraz wykorzystaniem wyjątkowych rozwiązań technologicznych znakomicie komponuje się z każdym pomieszczeniem.

Spis treści:

  1. Grzejniki pionowe – w zgodzie z ekologią
  2. Grzejniki pionowe – do salonu i nie tylko
  3. Kto może zakupić grzejniki pionowe pokojowe?

Grzejniki pionowe – w zgodzie z ekologią

Bardzo ważnym aspektem w dzisiejszych czasach jest troska o środowisko naturalne. Grzejniki pionowe MAARMO spełnią oczekiwania wszystkich tych, dla których ekologia to oczko w głowie. Na pierwszym miejscu możemy umieścić materiały, z których zostały one wytworzone. Powstają one z odpadów, które uzyskiwane są przy okazji cięcia marmuru, który w dalszej perspektywie czasu może zostać poddany recyklingowi. Grzejniki pionowe MAARMO wytwarzane są w niskich temperaturach, co także ma niebagatelne znaczenie dla przyszłości naszej planety. Wszystkie wymienione wyżej powody jasno pokazują, że nasze grzejniki można uznać za przyjazne dla środowiska naturalnego.

Grzejniki pionowe – do salonu i nie tylko

Odpowiednia budowa sprawia, że mogą one zostać wykorzystane zarówno jako bardziej popularne grzejniki o orientacji poziomej, jak również jako grzejniki pionowe. Do salonu, do sypialni, czy też do pokoju młodzieżowego – w każdym z tych miejsc będą doskonale pasować. Dlaczego? Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na minimalistyczny design, który wpisze się we właściwy sposób w każdą przestrzeń. Jeśli dodamy do tego bardzo szeroki zakres kolorystyczny, otrzymamy możliwość dopasowania grzejników do każdego pokoju w domu lub mieszkaniu. Najczęściej wybierane są neutralne barwy, takie jak różne odcienie bieli, beżu oraz brązu, aczkolwiek możemy również zdecydować się na każdy z 215 kolorów dostępnych w palecie RAL.

Kto może zakupić grzejniki pionowe pokojowe?

Praktycznie każdy, ponieważ znakomicie komponują się z każdą przestrzenią nie tylko w kontekście wyglądu, ale również funkcjonalności. Grzejniki pionowe pokojowe możemy zasilać na trzy sposoby: energią elektryczną, wodą, a także hybrydowo. Ze względu na użyte rozwiązania technologiczne, bez problemu połączą się z inteligentnym domem, żebyśmy mogli kontrolować ich użytkowanie. Warto również wspomnieć, że dzięki użyciu promieniowania cieplnego grzejniki pionowe pokojowe są przyjazne dla alergików. Nie wywołują one ruchów powietrza, przez co nie dochodzi do podrywania kurzu i pyłków w pomieszczeniu.

Sprawdź produkty MAARMO i wybierz coś dla siebie!