grzejnik do łazienki

Jaki grzejnik do łazienki?

Łazienka to nietypowe pomieszczenie w naszym domu. Ma przede wszystkim inne wymagania dotyczące utrzymania ciepła. Jest w niej zwykle wilgotno (a czasami nawet mokro), natomiast temperatura w łazience jest zwykle wyższa niż w pozostałych pomieszczeniach.

Grzejnik do łazienki – na straży Twojego komfortu

Gorąca kąpiel to ogromna przyjemność, zwłaszcza po trudnym dniu, pełnym pracy. Aby relaks w gorącej wodzie, a także samo przebywanie w łazience było komfortowe i przyjemne powinna panować w niej odpowiednia temperatura, tj. ok. 24 stopni Celsjusza. Wynika to z faktu, iż podczas kąpieli i po jej zakończeniu potrzebujemy więcej ciepła. W tym celu należy zwrócić dużą uwagę, by wybrać właściwy grzejnik do łazienki.

Istnieje kilka sposób zasilania grzejnika. MAARMO umożliwia zasilanie Twojego grzejnika do łazienki na trzy sposoby: wodny – z instalacji centralnego ogrzewania, elektryczny – za pomocą grzałki elektrycznej oraz hybrydowy – stanowiący połączenie obu tych form. Ostatni rodzaj zasilania posiada wiele zalet, m.in. ogrzewanie łazienki poza sezonem grzewczym, co pozwala na komfortowe korzystanie z tego pomieszczenia przez cały rok.

Grzejnik do łazienki dekoracyjny – przełam schemat

Kto powiedział, że łazienka musi być schematyczna i… nudna?

Na hasło „grzejnik do łazienki” najczęściej przychodzi do głowy typowy grzejnik drabinkowy, stosowany w wielu mieszkaniach. Jednak coraz większą popularnością cieszy się grzejnik do łazienki dekoracyjny. Jest to świetne rozwiązanie, pozwalające na szybkie ogrzanie pomieszczenia i jednocześnie nadanie mu charakteru. Element dekoracyjny może być główną dekoracją łazienki bądź też subtelnym podkreśleniem stylu pomieszczenia.

Grzejnik do łazienki dekoracyjny MAARMO to również wygoda i funkcjonalność, gdyż wyposażony w termostat sterowany za pomocą smartfona, pozwala na dowolną regulację temperatury i szybkie nagrzanie pomieszczenia tuż przed kąpielą, a nawet w jej trakcie.

Sprawdź nowoczesne grzejniki idealne do twojej łazienki!

 Jak dobrać grzejnik do łazienki – oto jest pytanie!

Myśląc o grzejniku do łazienki należy zwrócić uwagę na funkcje, jakie powinien spełniać. Warto uwzględnić również powierzchnię pomieszczenia, ilość okien oraz indywidualne preferencje.

Podstawowym zadaniem grzejnika do łazienki jest dostarczanie ciepła, a także utrzymanie jak najniższego poziomu wilgoci w pomieszczeniu. Łazienka jest bowiem pomieszczeniem bardzo wilgotnym ze względu na gorące kąpiele oraz z uwagi na fakt, iż często suszy się w niej ręczniki i pranie. W związku z tym, aby właściwie dobrać grzejnik do łazienki – należy zwrócić uwagę na jego moc.  

Grzejnik MAARMO idealnie sprawdza się jako grzejnik do łazienki, ze względu na fakt, iż wyposażony w panel promiennikowy, ogrzewający pomieszczenie w krótkim czasie. Dodatkowo promieniowanie podczerwone nagrzewa bezpośrednio przedmioty (w tym wypadku pranie), a nie powietrze – wpływając na szybkie schnięcie.